הגירה לענן Azure

הגירה לענן ציבורי Azure ע"י אנשי מקצוע מן השורה הראשונה,מוסמכי מיקרוסופט הנשענים על ניסיון של שנים רבות בתכנון ויישום פתרונות טכנולוגים מורכבים בארגונים

שרותים הכוללים:

  • העברה של שרתים לענן
  • בנייה של סביבה מאובטחת בענן
  • גיבוי לענן
  • DR לענן
  • שרת קבצים בענן
  • שרתי אפליקציה בענן
Image

מיקרוסופט היא חברת תוכנה, מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה המובילה בעולם.

בסל המוצרים והשירותים של מיקרוסופט ניתן למצוא: מערכות הפעלה, חבילת יישומים משרדיים, כלים לפיתוח תוכנה, ציוד היקפי, קונסולת משחקים, טלפונים חכמים, מחשבים ניידים וטאבלטים, ואת סקייפ (תוכנת שיחות וידאו).

בהתאם לחזון הענן הארגוני של  מיקרוסופט המשלב הבנה מעמיקה של צרכי הארגון המודרני עם התשתיות והנכסים הטכנולוגיים שלה, מיקרוסופט מובילה בשנים האחרונות, את מהפכת הענן בשוק העולמי. 

מתוך תפיסה כי שיתוף פעולה חוצה ארגון על פלטפורמה עננית הוא הבסיס ליעילות תפעולית, גמישות תחרותית וזריזות עסקית, הורדת עלויות והקטנת הצורך בהשקעות הון, שיפור ביטחון המידע והבטחת המשכיות עסקית בכל תנאי.

פלטפורמת Microsoft Azure מביאה לידי ביטוי את אסטרטגיית הענן הארגוני של מיקרוסופט הבנויה ממספר רבדים החיוניים למחזור החיים העסקי של כל ארגון: פלטפורמה, פרודוקטיביות ופתרונות עסקיים. 

בין השירותים הבולטים בענן של מיקרוסופט: חבילת היישומים המשרדיים הפופולארית Office 365, שרתי Windows ו-Linux ניתנים להגדרה מהירה וקלה תוך דקות, המצוידים בכוח העיבוד הנדרש עבור העסק בכל רגע נתון, בסיס הנתונים SQL לניהול נתוני העסק, אפליקציות בינה עסקית (BI), פתרונות מובנים לאחסון וגיבוי בכל נפח נדרש, אפליקציות CRM ו-ERP לניהול לקוחות ולניהול משאבי הארגון, פתרונות לתקשורת IP אחודה, ושירותים רבים נוספים.

פלטפורמת שירותי הענן מוכיחה את עצמה כסיפור ההצלחה הגדול של שוק הענן העולמי בשנים האחרונות. זאת, בזכות המעבר המואץ של מיליוני עסקים וארגונים מכל גודל וסוג ממערכות מסורתיות לשירותי ענן. ביניהם ניתן למצוא סטארט-אפים, עסקים קטנים ובינוניים, תאגידים וחברות גלובאליות, ממשלות, גופים ציבוריים ועוד.

מודל הענן מאפשר צריכת משאבי מחשוב באופן גמיש, בהתאם לצרכים המשתנים, בתשלום על פי צריכה בפועל – וללא כל השקעה בתשתיות מחשוב יקרות.

למה דווקא הפתרונות של מיקרוסופט - Microsoft Azure

הענן הידידותי ביותר לעסקים - כל תוכנה של מיקרוסופט מוצעת כיום גם כשירות ענן, בגרסאות העדכניות והחדשניות ביותר. עסקים קטנים ובינוניים יכולים להמשיך להשתמש במערכות התוכנה המוכרות, בתצורת ענן נוחה וכלכלית יותר. או, להתנסות בשירותים חדשים עבורם התנסות בשירותים השונים תוך כדי עבודה ולהחליט בקצב הנוח להם האם לאמץ אותם או לבטלם, ללא כל השקעה מצידם. 

הענן שמציע הכי הרבה מכל שירותי הענן הפעילים היום בשוק - הצמיחה המטאורית של Microsoft Azure משקפת את תום עידן הרשתות הפיזיות, השרתים ורישוי התוכנה. במקומם מציעה הפלטפורמה הייחודית מגוון עצום של שירותי ענן מנוהלים. 

המידע מאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר - לרבות פתרונות מובנים להתאוששות מאסון (DR – Disaster Recovery) ומערכות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר. למשתמשים מוצעות בכל עת הגרסאות החדישות ביותר של הפתרונות, שכוללות את עדכוני האבטחה החדשים ביותר - כך שאין צורך לדאוג לשדרוגים.

להיות כמו הגדולים - עסקים מכל גודל וסוג יכולים להרשות לעצמם לרכוש  יכולות מחשוב מתקדמות, בדומה לארגונים הגדולים בעולם. תמורת תשלום חודשי המותאם גם להם.

תמיכה רציפה וליווי מקצועי - (24/7) לפתרון כל בעיה או סוגיה תפעולית של שירותי Microsoft Azure.

רוצים לעבוד איתנו או לדבר על פרויקט?