EQUINIX

המהפך הדיגיטלי שלכם בהישג יד

המהפך הדיגיטלי בהישג יד

Image

החיבור שלנו לרשת האינטרנט, כוחן הגובר של הרשתות החברתיות, הטלפונים החכמים שנשזרו בחיינו, בנוסף לפלטפורמות טכנולוגיות אחרות, כל אלו, שינו ללא היכר את עולמות המסחר והצרכנות בשנים האחרונות.

בכלכלה הדיגיטלית של ימינו, אחד המרכיבים הקריטיים להצלחה עסקית הוא היכולת של החברה או העסק לעשות טרנספורמציה דיגיטלית המשחררת את העסק מאילוצי IT ישנים, ומספקת לו תשתיות איכותיות ומאובטחות המחברות אותו פיזית ווירטואלית לכל יעד ברחבי העולם, תוך התאמת  המודלים הכלכליים ומתודולוגיות הניהול הקיימות לעולם הכלכלי החדש.

פלטפורמת Equinix היא הגשר להעביר את העסק שלכם מהעולם הישן ולהתאים אותו לעקרונות הפעילות העסקית והכלכלית של העולם הדיגיטלי החדש. היא מספקת לכם את כל מה שאתם צריכים בכדי לעשות טרנספורמציה דיגיטלית גלובלית בצורה הטובה ביותר, לזכות ביתרון תחרותי ובבידול מעסקים אחרים, וליהנות מאפשרויות עסקיות ללא גבולות.

Equinix ענקית תשתיות הענן הבינלאומית הינה חברה אמריקאית שנוסדה בשנת 1998 וממוקמת בקליפורניה.  

Equinix מאפשרת הקמה וניהול פלטפורמות ענן פרטיות לאירוח וקישוריות, בפריסה של יותר מ-200 חוות שרתים ברחבי העולם, בסטנדרט הגבוה ביותר תוך חיסכון בעלויות.

פתרונות התקשורת של Equinix

פתרונות מתקדמים להאצת קישוריות 

פתרונות התקשורת של Equinix מאפשרים קישוריות מהירה בין אתרי הלקוח לענן הפרטי או הציבורי (AZURE, AWS, GCP) וחיסכון בעלויות.

Equinix Platform - פלטפורמת אירוח וקישוריות הפרוסה על פני יותר מ-200 חוות שרתים (Data Centers) ברחבי העולם, בסטנדרט המקצועי הגבוה ביותר. 

Equinix Performance Hub   - פתרון הממקסם את יכולות משאבי ה -IT בנקודות המפגש שבין התשתיות הפיזיות והוירטואליות ומאפשר להתחבר באופן מהיר infrastructure anywhere ומאובטח ללקוחות ועננים ציבוריים בשילוב יכולות תעבורת מידע שהכרחיות לכל עסק דיגיטלי.

Equinix Data Hub  - מאפשר למקם באופן מאובטח נתונים בהיקף גדול היכן שאתה זקוק להם, ובאופן שניתן לעבד, לנתח ולאחזר במהירות. כך תוכל להפיק את הערך המקסימלי בעולמות הביג דאטה וה IoT.

Equinix Interconnections - פתרון הכולל קישורים פיזיים ישירים (Cross Connects) וקישורים ווירטואליים בין עסקים בחוות שרתים וברחבי תשתית הענן  Equinix Cloud Exchange Fabric.

Equinix Cloud Exchange Fabric - פתרון קישוריות מבוסס תוכנה, SERVICE EXCELLENCE שמאפשר שילוב תשתית מבוזרת עם שרשרת הערך הדיגיטלית במרחבים

ECX Fabric, הזמין ב-35 אתרים, תוכנן לספק פריסה מהירה, גמישות וקישוריות באמצעות פורטל בשירות עצמי או באמצעות ממשק תכנות אפליקציות (API). התחבר לכל סביבה לפי צרכיך ברחבי העולם על מנת להאיץ את העסק הדיגיטלי שלך קדימה.

היתרונות בפתרונות Equinix

זמינות של 99.9999% .

להגיע לכל מקום - פריסת תשתית דיגיטלית וקישור העסק הדיגיטלי שלכם מהיכן שאתם נמצאים ולכל מקום שאתם צריכים להיות בו. 

גישה ללא תחרות לשווקים חדשים - Equinix השקיעה למעלה מ-22 מיליארד דולר בהקמת  Equinix Platform, השקעה זו, הינה חסרת תקדים בתעשייה, ומנגישה שווקים גלובאליים לכם וללקוחותיכם באופן מיידי. 

מחברת בין כולם - עובדים, לקוחות, ספקים, שותפים. על כל חלקי המערכת להשתלב ולהיות מסוגלים  לשתף פעולה ולתקשר זה עם זה, במהירות ובקלות, בכל זמן ומכל מקום בו הם נמצאים. 

מצוינות בשירות - מערך תפעול ותמיכה גלובלי, בסטנדרט הגבוה ביותר.

מאפשרת לכם לעשות להעביר את העסק שלכם לדיגיטל בצורה חלקה ובטוחה - בסביבה דיגיטלית מאובטחת. 

ספקיות שירותי הענן המובילות בעולם בוחרות לעבוד עם Equinix בשיתוף פעולה - aws, oracle, equinix, azure.

למה משתלם לבחור בפתרונות של Equinix באמצעות אבנט שירותי ענן

חברת אבנט שירותי ענן שמחה להציע לכם את פתרונות התקשורת המתקדמים של Equinix וליהנות משלל יתרונות נוספים:

1
One Focal Point of Contact - אנו חברת פרויקטים ואינטגרציה מקומית המנהלת את כל ההתקשרות מול היצרן הבינ"ל. בזכות ההיכרות המעמיקה שלנו עם השירותים הניתנים וידע מקצועי רב, אתם חוסכים המון זמן, משאבים וכאב ראש. השירות ניתן לכם בשפה העברית ללא פערי שפה.
2
אתם מרוויחים מחיר תחרותי - ביחס למחיר שתקבלו ישירות מהספק.
3
כאינטגרטור אנו מספקים שירותי ערך מוסף ומעטפת טכנולוגית - ניתן לשלב פתרונות של יצרניות נוספות כחלק מהפתרון במודלים עסקיים שונים כמו קניה או שכירות של ציוד.

רוצים לעבוד איתנו או לדבר על פרויקט?