הגירה לענן IaaS

אנו בחברת אבנט שירותי ענן מציעים לכם פתרונות מחשוב בענן מהשורה הראשונה, של מיטב היצרנים המובילים בעולם.

אנו מקפידים לעבוד עם ספקים בינלאומיים מובחרים אמינים ומוכרים, שיש להם מוצרים ושירותים עם הצלחות מוכחות, המציעים פתרונות שהם "המילה האחרונה" בתחום הטכנולוגיה.

בין הספקים שלנו:
Microsoft Azure, Microsoft, HPE, Bitglass, BitTitan, Sophos, ABnet Cloud, Commvalt, Actifio, Cisco, Nutanix, Hitachi, Sophos.

במידת הצורך אנחנו משלבים בין ספקים ופתרונות משלימים ואתם נהנים מחבילת שירות שלמה שנותנת מענה בדיוק על מה שאתם רוצים וצריכים.

Image

עולם המחשוב הקלאסי משנה את פניו והולך לכיוון של מעבר למחשוב ענן, כחלק ממגמת הטרנספורמציה הדיגיטלית. 

מחשוב ענן (cloud computing) הוא כינוי לשירותי מחשב המתבצעים בחוות שרתים מרוחקת, ולא במחשב מקומי פרטי; אחסון קבצי מחשב בשרתים מרוחקים. שירותי מחשוב ענן משחררים את העסק מהצורך לרכוש שרתים ולהתקינם, להתקין תוכנות, לאבטח את המערכות נגד מתקפות, לאחסן ולגבות את המידע ועוד. כל שאתם צריכים לעשות הוא, לבחור את ספק המחשוב המתאים שיספק לכם את השירותים.  

יותר ויותר ארגונים מבקשים כיום לעבור לענן כחלק ממהלכי התייעלות כלכלית וארגונית, במטרה לשפר את כושר התחרות שלהם ולצמצם עלויות תפעול ותחזוקה. מתוך הבנה כי מחשוב הענן טומן בחובו מנוף עסקי רב ערך, הצפוי לשדרג את יכולותיו של כל עסק להצליח בשוק המקומי והעולמי.

בנוסף, המעבר לענן מספק מענה לאתגרים המאפיינים את עולם העבודה של ימינו בהם: חדירת הטלפונים החכמים למרבית התהליכים הארגוניים, והצורך להתמודד עם נפח עצום של מידע שרק הולך וגדל ומחייב את החברות להגדיל עוד ועוד את תשתיות המחשוב שלהן.

תהליך המעבר לענן מחייב התייחסות להיבטים שונים בהיבטים כגון: אבטחה, עוצמת המחשוב הנדרשת בכדי לספק שירות איכותי, שמירה על מבנה עלויות אפקטיבי, יכולות ניוד נתונים בין ספקים שונים של שירותי ענן, ועוד ועוד.

לכן, חשוב מאוד לעשות את התהליך בצורה מושכלת, לאחר מיפוי והבנת הצרכים של הארגון הספציפי, בליווי גורם מקצועי ולהשתמש בפתרונות מוכחים של יצרנים מוכרים.

פתרונות הענן של חברת אבנט שירותי ענן

אנו בחברת אבנט שירותי ענן מציעים לכם פתרונות מחשוב בענן מהשורה הראשונה, של מיטב היצרנים המובילים בעולם.

רוצים לעבוד איתנו או לדבר על פרויקט?